ZLECENIE NA WYMIANĘ do samotnego seniora w PLZ 71083 Herrenberg od 25.02.2023
Opieki wymaga samotny senior, który mieszka w PLZ 71083 Herrenberg. Senior ma 5 córek, które mieszkają w pobliżu albo w sąsiednich miastach.
Senior to Pan Eugen, 87 lat, 58 kg, 160 cm, ma Parkinsona, osłabienie starcze, artrozę oraz problemy z sercem, nie przyjeżdża do niego Pflegedienst, senior jest komunikatywny, potrzebuje pomocy przy toalecie, przy ubieraniu i higienie, nie ma demencji ani dezorientacji, porusza się o Rollatorze, ze wsparciem, jest spokojny, wycofany, opanowany.
Jest to domek jednorodzinny z ogrodem, balkonem, bez zwierząt, możliwości zakupów na miejscu bądź poprzez rodzinę, raz na tydzień senior idzie do Tagespflege, ale w obecnej sytuacji Tagespflege jest zamknięte ze względu na corona wirusa, aż do odwołania.
Dla opiekunki są dwa osobne pokoje do dyspozycji, osobna łazienka, TV oraz Internet, przerwy uregulowane, codziennie przychodzi jedna z córek na 2 godziny, aby opiekunka miała wolne, dłuższe wolne jest do uzgodnienia z rodziną oraz kiedy będzie ponownie Tagespglege działał to ten dzień dodatkowy wolnego należy do opiekunki. Senior może zostać sam, na tarasie czy balkonie czy ogólnie w domu.
Stawka: 1.500 EUR netto miesięcznie na umowę zlecenie
Możliwy jest wyjazd na Gwerbę lub własną działalność
Wyjazd jest z Agencji Pracy EJ JOB w Gorzowie Wlkp.
Do kontaktu zapraszamy tylko zdecydowane Panie pod numerem telefonu: 664 445 772
ZAPRASZAMY !!