Oferty pracy dla cudzoziemców – Strefa polskiego pracodawcy

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników zza wschodniej granicy dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców.  Naszymi klientami są gospodarstwa rolne i zakłady pracy sezonowej. Oferujemy rekrutację pracowników niewykwalifikowanych oraz wykwalifikowanych w różnych zawodach.

W ramach usługi zapewniamy Państwu:
– Doradztwo w zakresie zatrudniania pracowników ze wschodu
– Rekrutacji pracowników
– Negocjowanie wynagrodzeń między pracownikami a polskim pracodawcą
– Kompleksowe czynności formalno – prawne dotyczące otrzymania przez pracowników wiz oraz zgody na podjęcie pracy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej
– Koordynacji przyjazdu pracowników do Polski

Usługi obejmują teren całego kraju.

Przedsiębiorcom poszukującym pracowników oferujemy odpowiednio wykwalifikowane osoby, których dane znajdują się w naszej bazie. Wszelkie wymogi co do charakterystyki, kwalifikacji pracownika określa pracodawca. My, na podstawie naszej bazy danych wyszukujemy odpowiednich kandydatów, których proponujemy pracodawcy. W razie braku takich osób w naszych zasobach, poszukujemy pracowników na rynku poprzez sieć naszych kontaktów, a także poprzez zamieszczenie odpowiednich ogłoszeń na naszej stronie www. Dla przedsiębiorców oferujemy pracę osób z kraju, jak i z zagranicy, głównie z terenu państw Europy Wschodniej.

Leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności jest to tzw. wynajmowanie zewnętrznego personelu Jest to bardzo wygodna i ekonomiczna forma pozyskania pracowników. Usługę kierujemy przede wszystkim do firm mających zapotrzebowanie na dodatkowy personel w okresie urlopów i prac sezonowych. Zapewniamy kompleksowa usługę rekrutacji, zatrudnienia oraz koordynujemy dojazd do miejsce pracy.

Kursy i szkolenia na potrzeby firm

Na zlecenie przedsiębiorstw przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia zawodowe potencjalnych i obecnych pracowników. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie specjalistycznych szkoleń zawodowych.

Pracodawco!

Jeśli poszukujesz konkretnego pracownika i jeśli masz już swój wzór ogłoszenia, wklej go do niniejszej ramki i kliknij „Wyślij ogłoszenie”. Twoje ogłoszenie pojawi się niebawem wśród naszych ofert pracy. Jeśli nie posiadasz wzoru i nie wiesz jak go zrobić, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Nasi specjaliści pomogą Ci stworzyć odpowiednie i profesjonalne ogłoszenie, które następnie umieścimy na naszej stronie.

.

9 + 1 =