MIEJSCE PRACY: 51429 BENSBERG

TERMIN WYJAZDU: 09-10.04.21 NA OKRES 6-8 TYG

WYNAGRODZENIE: 1550 EURO MIESIĘCZNIE

Zlecenie do samotnej seniorki seniorka, która ma na imię Jutta, ma 95 lat, 150 cm oraz 50 kg, ma 5 stopień niepełnosprawności, miała rok temu udar, skutkiem jest to, że jest osobą leżącą, wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonywane są w łóżku, a komunikacja ze światem zewnętrznym jest bardzo ograniczona. Raz dziennie trzeba pacjentkę na ok 30 min wysadzić na wózek inwalidzki, żeby nie zrobiły się odleżyny. Ma również raka skóry i należy zmieniać opatrunki na 2-3 ranach.

Jest dostępny samochód do robienia zakupów. Raz na 3 miesiące trzeba pojechać do lekarza podbić kartę ubezpieczeniową. Opiekunka powinna być doświadczonym kierowcą i umieć jeździć z manualną skrzynią biegów nawet w pagórkowatym terenie.

Do obowiązków należy również przygotowywanie posiłków, pacjentka może samodzielnie jeść i pić.

Szczególnie ważne jest dla rodziny jest, aby opiekunka lubiła swoją pracę i miała doświadczenia w opiece nad leżącymi pacjentami.

Na posesji mieszka pani, która przebywa w domu od ponad 30 lat. Jest gotowa służyć radą i pomocą i jest bardzo zaznajomiona ze wszystkimi sprawami.

W trakcie pauzy czy zakupów można pacjentkę zostawiać samą.

Pranie i sprzątanie nie należą do obowiązków opiekunki, przychodzi Pani sprzątająca!

Pani Jutta mieszka w domu jednorodzinnym, blisko lasu. Dal opiekunki jest osobny pokój z własną łazienką, ponieważ seniorka nie korzysta z łazienki. W domu jest internet.

Córka seniorki mieszka w Hamburgu.

Możliwość wyjazdu na własną działalność lub Gewerbę.

Wyjazd jest z Agencji Pracy EJ JOB w Gorzowie Wlkp.

Do kontaktu zapraszamy pod numerem:

Tel- 780 189 098