EJ Job w związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku

Konsultant ds. rekrutacji ze znajomością języka niemieckiego

 Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Zadania:

  • poszukiwanie i pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna/ki osoby starszej za granicą;
  • tworzenie ofert zleceń i wstawianie na portalach internetowych, forach i w mediach społecznościowych
  • weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów aplikujących na oferty pracy za granicą;
  • stały kontakt z Opiekunami/ Opiekunkami przebywającymi na zleceniu ( sprawowanie opieki telefonicznej oraz mailowej)
  • tworzenie długotrwałych relacji z Opiekunami/ Opiekunkami
  • wsparcie pozostałych członków zespołu w procesach rekrutacyjnych;
  • rozwijanie współpracy z pośrednikami z Niemiec
  • pozostałe zadania administracyjno – biurowe.

Wymagania:

  • Znajomość w stopniu komunikatywnym języka niemieckiego,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Kreatywność
  • Łatwość nawiązywania kontakt osobistych i przez telefon,
  • Jesteś osobą nastawioną na realizację celów, zaangażowaną i bardzo dobrze zorganizowaną.
  • Komunikatywność, empatia i samodzielność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:.

  • Atrakcyjne warunki: wynagrodzenie, które cyklicznie rośnie wraz z twoimi kompetencjami,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Codzienną pracę z językiem niemieckim,
  • Zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów,
  • Miejsce na wdrążanie własnych pomysłów i możliwość współtworzenia nowej placówki w Polsce

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail hanna@ejjob.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami..

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez EJ Job w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez EJ Job w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”