Praca w Niemczech – opieka nad osobami starszymi

                           Dla naszego Partnera z branży medycznej w Niemczech

poszukujemy osoby na stanowisko:

 

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

 

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego (możliwość skorzystania z kursu)
  • świadectwo ukończenia szkoły lub kursu opiekuna osób starszych
  • pozytywne nastawienie do pracy

 

OFERUJEMY:

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE ZGODNE ZE STANDARDAMI
  • MOŻLIWOŚĆ ZAMIESZKANIA NA STAŁE
  • LEGALNE ZATRUDNIENIE
  • ZAKWATEROWANIE ODPOWIADAJĄCE OCZEKIWANIOM KANDYDATA
  • ZAŁATWIENIE WSZELKICH FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z WYJAZDEM
    I PODJĘCIEM PRACY

 

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłania CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres : hanna@ejjob.pl

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 780189098  lub proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Certyfikat Agencji Zatrudnienia Nr Rej. 10657

 

Możliwość realizacji i atrakcyjne wynagrodzenie z EJ Job

Perspektywa wyjazdu do pracy za granicę to nie tylko sposób na zwiększenie zarobków, możliwość zdobycia nowych doświadczeń, poznania nowego miejsca i przede wszystkim zdobycia kwalifikacji językowych.

Podejmij się opieki nad osobą starszą – oferta pracy w Niemczech

Nawet krótki pobyt poza granicami kraju daje ogromne możliwości nauki języka obcego, ponieważ mamy z nim styczność na każdym kroku, w codziennych sytuacjach. Produkty, etykiety, informacje w komunikacji publicznej i wiadomości w języku obcym niejako zmuszają nas do podjęcia kroków w kierunku zwiększenia swoich kompetencji językowych. EJ Job od początku swojej działalności stawia na ludzi, którzy nie boją się wyzwań, są empatyczni i odpowiedzialni, znają język niemiecki w stopniu podstawowym lub też chcą się go nauczyć i są w stanie podjąć się opieki nad starszymi osobami w Niemczech.

Oferta pracy dla opiekunki osoby starszej w Niemczech

Z reguły dobrze płatna praca jest jednocześnie pracą pełną satysfakcji. Z pewnością pomaga w zdobywaniu kolejnych celów i realizacji marzeń. Pieniądze, mimo iż nie dają pełnego szczęścia, to gwarantują stabilizację, której każdy z nas przecież oczekuje. Podejmując pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech, masz pewność, że zostaniesz potraktowana z szacunkiem, a oferowane wynagrodzenie będzie tożsame z wkładem włożonym w codziennie wykonywane obowiązki.

Opiekunka do osób starszych – praca w Niemczech

Opiekunka osób starszych to praca niezwykle odpowiedzialna, dlatego poszukujemy osób, które spełnią nasze kryteria. Rozłąka z ojczyzną, rodziną i przyjaciółmi często może powodować uczucie przygnębienia, co nierzadko przekłada się na wykonywane obowiązki. Podejmując się pracy za granicą, trzeba wykazywać się ogromną cierpliwością i empatią w stosunku do seniorów, a także chęcią codziennego niesienia pomocy.

Tego typu praca wymaga poświęcenia i zaangażowania, jednakże codzienny trud jest w pełni rekompensowany prze wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji pracownika, a także wdzięczność i bliskie relacje z osobami starszymi.

Pracuj w Niemczech jako opiekunka do osób starszych

Poszukując kandydatów do pracy w charakterze opiekuna osób starszych na terenie Niemiec jesteśmy otwarci i elastyczni. Szukamy zarówno osób, które w pewnym stopniu znają już języka niemiecki, ale i takich, które chcą się go dopiero nauczyć. Pośrednictwo pracy za granicą to sposób na zaspokojenie oczekiwań i potrzeb obu stron.

Oferty pracy w Niemczech – opieka nad osobami starszymi

Jeden aspekt dotyczy zaspokojenia potrzeb pracodawcy, natomiast drugi chęci spełniania się i doskonalenia posiadanych umiejętności. Jako profesjonalne pośrednictwo w ofertach pracy za granicą wiemy, jak cenne jest doświadczenie, jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo często doświadczenie może nie iść w parze z zaangażowaniem w wykonywane obowiązki. Dlatego też w przypadku pracy w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech, tak ważna jest empatia w kontaktach z seniorem i współodczuwanie oraz chęć codziennego niesienia pomocy.

Sprawdzone oferty pracy w Niemczech dla opiekunek osób starszych

Praca jako opiekunka do osoby starszej w Niemczech to jedna z możliwości samorealizacji w budowaniu relacji z seniorem oraz zdobywanie nowych umiejętności interpersonalnych.

Jako agencja działająca na rynku już od wielu lat, cechujemy się profesjonalizmem, rzetelnością i wysoką jakością świadczonych usług. Tego samego oczekujemy od naszych współpracowników. Ze swojej strony możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by pracę w Niemczech jako opiekunka do osób starszych otrzymała osoba kompetentna i była zadowolona z zaoferowanych warunków.

Opieka nad starszymi ludźmi w Niemczech

Podejmując z nami współpracę, masz zapewniony start w nowe, pełne możliwości życie zawodowe. W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych. Ponadto, jako wykwalifikowani specjaliści zapewniamy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Niemczech. W przypadku braku znajomości języka obcego lub chęci zdobycia nowych umiejętności dajemy możliwość uczestnictwa w bezpłatnym kursie językowym, który obejmuje wyżywienie i zakwaterowanie.

Niemcy — praca jako opiekun osób starszych.

Długofalowa współpraca zawsze ogromnie nas cieszy, ponieważ wiemy, że warunki pracy, jakie zaoferowaliśmy pracownikowi, były dla niego satysfakcjonujące.

Każda osoba, która chce wyjechać do pracy za naszą zachodnią granicę, otrzyma umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującym na terenie Niemiec. Oferujemy również pomoc w znalezieniu zakwaterowania. Cieszymy się, że mamy możliwość pośredniczenia w znalezieniu pracy dla osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności interpersonalne w kontaktach z osobami starszymi.