Leasing pracowniczy

 

Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności jest to tzw. wynajmowanie zewnętrznego personelu. Bardzo wygodna i ekonomiczna forma pozyskania pracowników. Usługę kierujemy przede wszystkim do firm mających zapotrzebowanie na dodatkowy personel w okresie urlopów i prac sezonowych. Rekrutujemy pojedyńczych pracowników jak i grupy osób w określonych zawodach na potrzeby Klienta.

Zapewniamy kompleksową usługę rekrutacji, doradztwo formalno – prawne, zatrudnienie oraz koordynujemy dojazd do miejsca pracy oraz zakwaterowanie (w razie potrzeby).

Praca tymczasowa polega na zatrudnieniu przez EJ Job pracowników i oddelegowaniu ich do pracy w przedsiębiorstwie. Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z zatrudnieniem pracownika. Usługę kierujemy przede wszystkim do firm mających zapotrzebowanie na dodatkowy personel w okresie urlopów i prac sezonowych oraz w zmożonym zapotrzebowaniu personelu w firmie Klienta. Rekrutujemy pojedyńczych pracowników jak i grupy osób w określonych zawodach na potrzeby Klienta.

W przypadku zainteresowania usługą prosimy o kontakt.